„eTwinning“ mokykla 2021-2022

39346 mokytojai iš 5198 atrinktų mokyklų gavo kvietimą erdvėje „eTwinning Live“ užpildyti paraišką – įsivertinimo formą. 2935 Europos mokykloms suteiktas ženklelis „Programos „eTwinning“ mokykla“, iš jų – 28 Lietuvos ugdymo įstaigoms, tarp kurių ir Betygalos Maironio gimnazija.

Programos „eTwinning“ mokyklos yra pripažįstamos Europos lygiu kaip „eTwinning“ pavyzdžiai ir kuria mokyklų lyderių tinklą, skatindamos būsimą programos plėtrą; plačiai pristatomos Europos lygiu ir gali viešinti pelnytą programos „eTwinning“ mokyklos ženklelį savo reklaminėje bei informacinėje medžiagoje.

Šios mokyklos pripažįstamos kaip lyderės šiose srityse: skaitmeninės veiklos; el. saugumo veiklos; inovatyvių ir kūrybingų pedagoginių metodų; personalo tęstinio profesinio tobulėjimo skatinimo; personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklų skatinimo.

Sveikiname visą gimnazijos bendruomenę ir didžiuojamės šiuo pasiekimu!

Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.