Sėkmė „Žynys“ konkurse

Kovo 25 d. 4 klasės mokiniai dalyvavo rajoniniame 3-4 klasių mokinių ,,Žynio“ konkurse. Betygalos Maironio gimnaziją atstovavo 6 ketvirtokai: Vakarė Drapanauskaitė, Auksė Lukenskaitė, Simona Lukošiūtė, Paulius Pranckūnas, Deividas Kybartas, Juozapas Mockus. Ketvirtokams konkurse buvo pateikta 20 klausimų iš įvairių sričių. Užduotys buvo atliekamos naudojant Kahoot programą. Taškų skaičių lėmė pateiktų atsakymų tikslumas ir greitumas. Konkurso metu į geriausių mokinių penketuką patekdavo Auksė Lukenskaitė, Vakarė Drapanauskaitė, Simona Lukošiūtė. Paulius Pranckūnas viso konkurso metu sėkmingai išsilaikė geriausiųjų penketuke., Konkurse mus lydėjo didelė sėkmė. Paulius Pranckūnas laimėjo I vietą, Simona Lukošiūtė – III vietą. Džiaugiuosi šaunia ketvirtokų komanda.

Daiva Eizintienė, 4 klasės mokytoja

Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.