Tarptautinio Erasmus+ projekto “Smart Classes for Generation Z” mokinių ir mokytojų nuotolinis susitikimas

 Betygalos Maironio gimnazija kaip šalis partnerė nuo 2020 m. rugsėjo mėnesio pradėjo vykdyti tarptautinį Erasmus+ projektą “Smart Classes for Generation Z”. Besitęsiantis karantinas neleidžia keliauti po pasaulį, tačiau puikią išeitį surado mūsų projekto koordinatorė Vasilena iš Bulgarijos, kuri pasiūlė surengti pirmąjį mokinių ir projekto šalių partnerių susitikimą, pavadintą „Ice breaking“, nuotoliniu būdu. Kovo 24 dieną mokiniai ir mokytojai iš Bulgarijos, Šiaurės Makedonijos ir Lietuvos paruošė pristatymą apie save, savo mokyklą, šalį ir švietimo sistemą. Nuotoliniu būdu pakeliavome po Razlog ir Skopje miesto mokyklas, matėme jų patalpas, bendruomenę, įvairias vykdomas veiklas. Užduodami vieni kitiems klausimus, mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kitų šalių švietimo sistema, mokomaisiais dalykais, sportine veikla bei neformaliuoju ugdymu. Taip pat, susitikimo metu išrinktas projekto logotipas. Labai smagu, kad daugiausia balsų gavo mūsų šalies logotipas, kurį kūrė Ig klasės mokinė Kamilė. Džiaugiamės, jog galėjome visi susitikti ir susipažinti. Tikimės, kad kiti susitikimai įvyks jau gyvai. Nekantriai visi jų laukiame.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Sigita Emesone

Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.