Konkursas „Raštingiausias mokinys“

Kovo 22 – 26 d. Betygalos Maironio gimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių raštingumo konkursas ,,Raštingiausias mokinys“. Kiekvienos klasės mokiniai rašė diktantą. Mokiniai stengėsi prisiminti ir pritaikyti visas išmoktas rašybos ir skyrybos taisykles, rašyti be klaidų, kuo dailiau parašyti diktuojamą tekstą, laikytis diktanto rašymo tvarkos. Pradinių klasių mokytojų komisija vertino parašytus diktantus. Ištaisius konkurso darbus, paaiškėjo raštingiausi mokiniai iš kiekvienos klasės. 1 klasėje geriausiai sekėsi Gabrieliui Ragaliauskui, Urtei Zakaitei, Jorūnei Kazlauskaitei, Lėjai Jankauskaitei, 2 klasėje – Ratautui Jankūnui, Linai Bartusevičiūtei, Vanesai Lukošiūtei, 3 klasėje – Urtei Mieliauskaitei, Domantui Lukošiui, 4 klasėje – Auksei Lukenskaitei, Simonai Lukošiūtei, Vakarei Drapanauskaitei, Pauliui Pranckūnui. Raštingiausi pradinių klasių mokiniai apdovanoti direktoriaus padėkomis. Džiaugiamės mokinių gebėjimais.

Daiva Eizintienė, pradinių klasių mokytoja

Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.