Mieli tėveliai, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos bendruomenės nariai, nuoširdžiai dėkojame jums, kad, pasinaudodami 1,2 proc. paramos lėšų galimybe, skiriate paramą gimnazijai. Gautos lėšos yra panaudojamos mokinių ugdymo (-si) bei laisvalaikio sąlygų gerinimui, suteikia galimybę at­nau­jinti ir modernizuoti edukacines ir poilsio aplinkas, stiprinti gimnazijos materialinę bazę, tuo sudarant sąlygas gerinti mokinių formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę.

Norinčius ir galinčius tėvelius (globėjus), Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos bendruomenės narius kviečiame ir šiais metais iki 2021 metų gegužės 1 d. skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio, sumokėto už 2020 metus, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijai, užpildant FR0512 formą internetu VMI portale (www.vmi.lt/evmi/formos) arba popierinę šio prašymo formą, nusiunčiant paštu VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Duomenys pildymui: įmonės kodas: 190104925, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija, adresas: Dubysos g. 10, Betygala, Raseinių r.