Kelionė į vilnonių kiliminių varpalų gamyklą UAB Danspin

Šią savaitę Betygalos Maironio gimnazijos antrokai lankėsi vilnonių kiliminių varpalų gamykloje UAB Danspin. Vaikai su klasės auklėtoja Lina Liutkiene turėjo galimybę apžiūrėti visą vilnonių siūlų gamybos procesą: nuo žaliavų atkeliavimo į įmonės sandėlius iki jau galutinio siūlo susukimo į konusus ir iškeliavimo pas klientus. Antrokai drąsiai išbandė, kiek sveria viena priverpta siūlo šeiva, konusas ar sruoga. Taip pat įmonėje veikiančioje laboratorijoje vaikai mokinosi, kaip yra tikrinama siūlo spalva, matuojamas stiprumas ir storis. Galiausiai, ir patys antrokai turėjo galimybę išbandyti vilnos karšimą ant mažo imitacinio karštuvėlio.
Dėkojame Indrei Levickytei už suteiktas žinias.
Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.