Mokyklos vizija, misija, filosofija

MOKYKLOS VIZIJA

Gimnazija – orientuota į lygių mokymosi galimybių sudarymą, atvira pozityviai kaitai ir tobulėjimui, teikianti kokybiškas švietimo paslaugas, puoselėjanti humanistines vertybes, bendravimą grindžianti tolerancija ir demokratiškumu, nuolat besimokanti bendruomenė, Betygalos seniūnijos švietimo centras.

 

MOKYKLOS MISIJA

Etnokultūrines ir ekologines tradicijas puoselėjanti, informacines technologijas išmananti, socialines kompetencijas ir specifinius mokinių gabumus ugdanti, susitelkusi mokytojų komanda, saugioje, muziejais ir gražios gamtos apsuptoje aplinkoje teikia priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį, vidurinį išsilavinimą Betygalos seniūnijos ir aplinkinių kaimų vaikams.

 

MOKYKLOS FILOSOFIJA

Mokykla neturi būti pasirengimas gyvenimui. Mokykla turi būti gyvenimas. /Elbertas Hubardas/