Partnerių susitikimas Razloge, Bulgarijoje

Nuo  2020 m. Betygalos Maironio gimnazija  įgyvendina Erasmus+ KA229 mokyklų partnerysčių projektą „Išradingos pamokos Z kartai“ su partneriais iš Bulgarijos ir Šiaurės Makedonijos, kuriuo įsipareigojo ugdyti projekte dalyvaujančių mokinių tarpkultūrines, lingvistines, informacinių technologijų kompetencijas matematikos, literatūros, tikybos pamokose, panaudoti skirtingų kultūrų gerąją mokymosi patirtį, gerinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius daugiakultūrinėje aplkinkoje.

Birželio 14-18 dienomis pirmasis projekto susitikimas vyko Razlogo profesinėje transporto mokykloje, Bulgarijoje. Susitikimo metu aptarėme projekto tikslus ir uždavinius,  finansų valdymą,  sklaidą, susitikimo planą. Taip pat vykdėme mokymus, kaip naudotis įvairiais skaitmeniniais įrankiais ir platformomis: Nearpod, eTwinning, Kahoot, Quizizz, Learning apps, Wordwall, Mozabook ir kitais.

Po mokymų vykdėme ir kultūrinę – pažintinę programą Razlogo ir Bansko miestuose bei jų apylinkėse, kur susitikimo dalyviai pritaikė teorines žinias.

Pirmasis susitikimas buvo labai sėkmingas ir įdomus. Kitas susitikimas vyks rudenį mūsų gimnazijoje.

 Projektą finansavo Europos Komisija. Ši informacija atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija nėra atsakinga už bet kokį pateikiamos informacijos naudojimą.

Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos mokytoja, projekto koordinatorė Sigita Emesone

 

Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.