Raseinių r. mokinių kūrybinės dirbtuvės „Kūrybos žiedai“.

2022 m. gegužės 17 d. Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijoje vyko Raseinių r. vaikų/ mokinių kūrybinės dirbtuvės/projektas „Kūrybos žiedai“.
Šiai metais mūsų projekto/kūrybinių dirbtuvių tema buvo namai. Dabartiniai įvykiai vykstantys visai netoli mūsų, netoli Lietuvos, baisus karas Ukrainoje, dar geriau leidžia suprasti, suvokti, kaip svarbu turėti namus, į kuriuos tu gali sugrįžti, kuriuose gyvena tau brangiausi žmonės, tavo šeima, ir kaip baisu jų netekti.
Iš penkių švietimo ugdymo įstaigų: Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos suvažiavę mokinukai šurmuliavo, dirbo, linksmai bendravo ir kūrė. Kaip tikri architektai pirmiausiai braižė svajonių namų brėžinius, juos projektavo, o po to statė. Statybinės medžiagos netradicinės, tai jau naudotos kartono dėžės, įvairių formų ir dydžių; taip mes ir mūsų vaikai mokomės tausoti, saugoti gamtą, naudodami jau panaudotas medžiagas dar kartą. Vaikams prireikė daug žinių, sumanumo konstruojant statant namus, jie puikiai dirbo komandose, jautė vienas kitą, vienas kitam padėjo. Kūrybinių dirbtuvių rezultatas – puikūs namai, kuriuose vietos užteks ir draugams iš Ukrainos, jų šeimoms ir mums visiems ir netgi nykštukams, kurie apsigyvenę drauge, naktimis tyliai pildys mūsų gražiausias svajones.
Šiuos laimingus vaikus atlydėjo ir jiems padėjo nuostabios pedagogės: Raseinių r. Ariogalos gimnazijos vyresnioji specialioji pedagogė Renata Bagdonienė, Raseinių r. Nemakščių M.Mažvydo gimnazijos vyresnioji logopedė-specialioji pedagogė Ernesta Fedorenko, Raseinių Šaltinio progimnazijos specialioji pedagogė Vilma Aleksienė, Raseinių r. Viduklės S.Stanevičiaus gimnazijos vyresnioji specialioji pedagogė Inga Bertašienė.
Kūrybinių dirbtuvių metu savo dainavimu mus džiugino Raseinių Betygalos gimnazijos mokinių prezidentė, II g klasės mokinė Kamilė Stankūnaitė ir 3 klasės mokinė Lina Bartusevičiūtė.
Renginio organizatorės: Reda Lukoševičienė, specialioji pedagogė, logopedė metodininkė; Lina Liutkienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja; Irma Čepienė, vyresnioji priešmokyklinio ugdymo mokytoja.
Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.