Respublikinis konkursas „Lietuvos gamtininkas“

Spalio 14 dieną, VDU botanikos sode, Kaune, vyko respublikinis mokinių gebėjimų konkurso ,,Lietuvos gamtininkas“ antrasis etapas  5-8 klasių dalyviams. Mūsų gimnazijos mokiniai sprendė užduotis pirmajame etape mokykloje ir sėkmingai pateko į antrąjį etapą: 5 klasės mokiniai Skaistė Korytė, Auksė Lukenskaitė, Paulius Pranckūnas ir 7 klasės mokiniai Dainius Lukenskas, Arnoldas ir Jonas Serbos. Antrajame etape mokiniai sprendė ir atliko teorines bei praktines užduotis. Geriausiai užduotis pavyko atlikti penktokei Auksei Lukenskaitei. 5-6 klasių grupėje ji užėmė 3 vietą. Auksė apdovanota diplomu ir dovanėlėmis. Kiti mokinukai buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą respublikiniame konkurse. Mokiniai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje po Kauno botanikos sodą, susipažino su kitų mokyklų mokiniais, smagiai praleido laiką.