Respublikinis konkursas „Lietuvos gamtininkas“

Spalio 14 dieną, VDU botanikos sode, Kaune, vyko respublikinis mokinių gebėjimų konkurso ,,Lietuvos gamtininkas“ antrasis etapas  5-8 klasių dalyviams. Mūsų gimnazijos mokiniai sprendė užduotis pirmajame etape mokykloje ir sėkmingai pateko į antrąjį etapą: 5 klasės mokiniai Skaistė Korytė, Auksė Lukenskaitė, Paulius Pranckūnas ir 7 klasės mokiniai Dainius Lukenskas, Arnoldas ir Jonas Serbos. Antrajame etape mokiniai sprendė ir atliko teorines bei praktines užduotis. Geriausiai užduotis pavyko atlikti penktokei Auksei Lukenskaitei. 5-6 klasių grupėje ji užėmė 3 vietą. Auksė apdovanota diplomu ir dovanėlėmis. Kiti mokinukai buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą respublikiniame konkurse. Mokiniai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje po Kauno botanikos sodą, susipažino su kitų mokyklų mokiniais, smagiai praleido laiką.

Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.