Susitikimas su rašytoja Wendy Walker

Šiais mokslo metais mūsų gimnazijos 7 ir Ig klasės mokiniai kartu su 16 partnerių iš Turkijos, Azerbaidžano, Kroatijos, Bulgarijos, Italijos ir Rumunijos dalyvauja naujame tarptautiniame eTwinning projekte “Zestful Buddies” (“Geriausi Bičiuliai), kurio tikslas – skatinti mokinius domėtis knygų skaitymu, tobulinti jų anglų kalbos įgūdžius. Gegužės 12 dieną mokiniai dalyvavo virtualiame susitikime su psichologinių  romanų „Viskas Neužmiršta“, „Ema Naktį“, „Naktis Prieš” ir “Neieškok Manęs“ autore Wendy Walker. Jos romanai buvo išversti į 23 užsienio kalbas ir pateko į bestselerių sąrašus visame pasaulyje.

Walker mokiniams papasakojo kodėl reikia ir verta skaityti knygas. Ji akcentavo, jog, norint pradėti rašyti, reikia atidžiai stebėti aplinką, turėti lakią vaizduotę, originaliai mąstyti, būti atkakliam, bendradarbiauti – skaityti kitų rašytojų knygas. Taip pat pasidalino patarimais, kaip parašyti bestselerį. Autorė mielai atsakinėjo į mokinių užduodamus klausimus, susijusius su kūryba. Atviravo, kad neplanuoja rašyti knygų tęsinių, nes jie retai būna geresni nei pirmoji dalis. Rašytoja pasakojo apie savo kasdienybę, mėgstamiausias veiklas. W. Walker nuomone, rašyti negali visi. Įsiminė rašytojos mintis: „Jeigu nori būti rašytojas, visų pirma turi būti skaitytojas ir stebėtojas.“

Mokiniai žavėjosi drąsia ir atvira autorės asmenybe, džiaugėsi, jog turėjo galimybę iš arčiau su ja susipažinti.

Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.