Tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Augu sveikas“

     Prasidėjus vasaros atostogoms, birželio pirmąją savaitę, po kelių metų pertraukos, gimnazijoje vėl šurmuliavo 1 – 4 klasių vaikai. Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijoje organizuota jau tradicine tapusi vaikų vasaros poilsio stovykla „Augu sveikas“. Vaikai susirinko į stovyklą, kur buvo paruošta programa, kupina įvairiausių užsiėmimų, skirtų mokinių užimtumui vasaros atostogų metu. Tęstiniu projektu „Augu sveikas“ siekiama suteikti Betygalos Maironio gimnazijos mokiniams galimybę derinti pažintinę vaikų veiklą ir poilsį, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio darbo kompetencijas, kūrybiškumą ir iniciatyvumą, pilietiškumą, sportinius įgūdžius.

     Pirmoji diena, kaip visada,  buvo šventiška ir darbinga. Pasiskirstėme į būrius, išsirinkome vadus,  kūrėme plakatus, prisistatymus ir stovyklavietę.

     Trys stovyklos dienos buvo skirtos išvykoms: vykome į Kelmės krašto muziejų, kur vyko  edukacinė pamoka „Lietuvių tradiciniai piemenavimo papročiai“, Raseinių krašto istorijos muziejų, kur vyko edukacinė pamoka „Duona lietuvių liaudies buityje, papročiuose ir tradicijose“ ir  į Kauno kavinę „Šokoladinė“, kur vyko edukacinė programa „Rankų darbo saldainiai ir šokoladas“.

     Viena stovyklos diena buvo skirta sportiniams žaidimams ir varžyboms. Vaikai turėjo galimybę išbandyti,  kuris vikresnis.

     Ačiū pradinių klasių mokytojoms, fizinio ugdymo mokytojams ir mokytojų padėjėjoms, kad stovyklos metu rūpinosi mokinių saugumu ir užimtumu.

    Saldumynais ir gaiviaisiais gėrimais, kaip ir įprastai,  pasirūpino stovyklos rėmėjas, ūkininkas Vytautas Butkus ir Raseinių prekyba, kuriems esame labai dėkingi.

   Džiugu, kad vaikai puikiai praleido laiką, mėgaudamiesi kruopščiai  paruošta  programa. Sunku buvo skirtis, bet linkėdami saugios, šiltos ir geros vasaros atsisveikinome iki kitų metų.

                                                                Vyresnioji socialinė pedagogė Daiva Butkienė

Įrašas paskelbtas temoje Be temos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.